Úvod




"SAMOMLUVA"
"Již se známe na tolik, že se nemusíme stydět před sebou chvíli mlčet."
Jakub Bedrich Kuba

Nemám žádné vzory ... v individuálním pojetí ... nerozumím, ale vyjadřování se učím ...





Každý národ, země má originální jazyk pohádek, barevnou paletu krásy, umění, vědy, ženy ... jen podle toho nedokážu vybrat místo domova a spolubydlící v Česku ... Můžeš pomoci s vytvořením CV k dalšímu vzdělávání mě ...
"SNOVÉ JAZYKOLAMI"
Veškeré zde uváděné informace jsou informační, studijní a vzdělávací ... Autor postižený stylovostí vlastní potřebující každodení opory ve své autističnosti všednosti každodenosti zvládající běžné věci normálnosti ... jen s oporou zvládám každodení běžný život ... "CHLOPĚNÍ" Blog určený kompaktibilním psychoanalityčkám svou přirozeností zrození ... Zápisky šílence ...
VIRTUÁLNÍ VÝCHOVNÝ ÚSTAV, VZDĚLÁVÁNÍ, ... autor mlčením




Fiktivní pracovní Archetypy Maminka, Babička, Milenka ... Babička, Maminka, Dcera ... Příspěvky, Kýče, Paskvily ...

Nechám si poradit gesty, náznaky, metaforami bez kontaktu ve stylu autisty, když budu připravený, vstřícný a otevřený přijetí informace ke zpracování porozumění .,.



středa 31. prosince 2014

Vůně ženy




Nymfomanka
Hypersexualita je zvýšená sexuální aktivita na základě zvýšeného sexuálního pudu, která se projevuje závislostí. Z lékařského hlediska se jedná o poruchu a podle mezinárodní klasifikace je označována kódem F52.7. Na rozdíl od jiných závislostí se však hypersexualita nedá vysvětlit biologicky. Jedná se o psychický problém. Člověk postižený hypersexualitou nevyhledává sexuální styk kvůli tomu, že by si to žádalo jeho tělo, ale proto, že si to vyžaduje jeho mysl.
Člověk trpící hypersexualitou je permanentně frustrován. Snaží se dosáhnout uspokojení, ale není to možné, i když dosahuje orgasmů. Díky tomu hledá nové partnery. K sexu využívá každou příležitost a přistupuje i na sexuální styk s neznámými lidmi. Při absenci sexu se projevují abstinenční příznaky. Tyto lze vypozorovat například zvýšenou nervozitou.
Termín hypersexualita zastřešuje známé termíny nymfomanii a satyriázu.
Nymfomanie se považuje za psychologickou poruchu charakterizovanou vysokým libidem a posedlostí po sexu u žen. U mužů byla tato posedlost pojmenována jako satyriáza. Názvy těchto poruch vycházejí z etymologie slov nymfa a satyr. 

Sexuální chuť (libido) se mezi jednotlivými lidmi velmi liší. To, co jeden člověk považuje za normální, může jiný považovat za libido nízké či vysoké.




Vůně
Essential Oil Drams by CrystalKittyCatPro čichové vjemy existuje několik různých označení, která jsou zpravidla pozitivně nebo negativně zabarvená - rozlišují příjemné a nepříjemné pachy. Pro pachy spíše příjemné se užívají označení vůně nebo aroma (což však může označovat také vjem chuťový), pro spíše nepříjemné se používají výrazy zápach, puch, smrad.
Slovo pach se navíc pojí se specifickou vůní jednotlivých živočichů, slovo vůně označuje pach rostlin či spíše rostlinných květů.
Jednotné neutrální označení bez citového zabarvení se v češtině nevyskytuje, například výraz odér má spíše charkater ambivalentní (může označovat silnou příjemnou vůni, ale často se užívá v ironickém významu pro nepříjemný zápach). http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C5%AFn%C4%9B



Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.